РК автомобили, РК камион, РК делови, DTT, РК пластични делови, РК метални делови - Beituo

функција Производи

30 ° N триесет степени северно 1/5 обем на гас РК камион DTT-7K ролери

30 ° N триесет степени северно 1/5 обем на гас РК камион DTT-7K r ...

30 ° N Триесет степени северно 1/5 обем на гас РК камион DTT-7S

30 ° N Триесет степени северно 1/5 обем на гас РК камион DTT-7S

30 ° N Триесет степени северно 1/5 обем на гас РК камион DTT-7

30 ° N Триесет степени северно 1/5 обем на гас РК камион DTT-7

1/5 скала конкуренција кабриолет BWS-5B

1/5 скала конкуренција кабриолет BWS-5B

ЗА НАС

    Нашата компанија се наоѓа во прекрасна и богато Yangtze реката Делта на Кина, Cixi, Ningbo, Жеџијанг Province.We имаат лесен пристап до Шангај, Хангжу и Ningbo аеродромот. 
    Our company is specialized in the R&D, production and sales of oil pneumatic, electric remote control cars, model aircraft, and other ship model series products. Our company is one of the Chinese model production enterprises with independent R&D and innovation design. 

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

Нови пристигнувања

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни