30°N thirty degrees north 1/5 scale gas power rc truck 5T DTT rc car parts CNC rear center connection framem No:50012

Краток опис:


 • бренд: 30 ° N
 • материјал: 6061T6 алуминиум
 • технологија: CNC
 • боја: црвена, сребрена, сина
 • Item no:: 50012
 • детали за производот

  Тагови производ

  50.012 (2) 50.012 (1) 50012


 • Претходна:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили

  30°N thirty degrees north 1/5 scale gas power rc truck 5T DTT rc car parts enclosed gearbox No:59018

  30 ° N триесет степени северно 1/5 обем на гас РК камион 5T DTT r ...

  30°N thirty degrees north 1/5 scale gas power rc truck 5T DTT rc car parts CNC 38cc engine carburetor base No:50015

  30 ° N триесет степени северно 1/5 обем на гас РК камион 5T DTT r ...

  30°N thirty degrees north 1/5 scale gas power rc truck 5T DTT rc car parts CNC center connection frame No:59017

  30 ° N триесет степени северно 1/5 обем на гас РК камион 5T DTT r ...

  30°N thirty degrees north 1/5 scale gas power rc truck 5T DTT rc car parts CNC front connection piece No:50013

  30 ° N триесет степени северно 1/5 обем на гас РК камион 5T DTT r ...

  30°N thirty degrees north 1/5 scale gas power rc truck 5T DTT rc car parts CNC front center connection frame No:50011

  30 ° N триесет степени северно 1/5 обем на гас РК камион 5T DTT r ...

  30°N thirty degrees north 1/5 scale gas power rc truck 5T DTT rc car parts CNC 29cc carburetor base No:50014

  30 ° N триесет степени северно 1/5 обем на гас РК камион 5T DTT r ...

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион