30 ° N Tridhjetë gradë në veri 1/5 shkallë rc fuqia gazi kamion DTT-7S

Përshkrim i shkurtër:

The color shell was out of stock,now we just can deliver the big flex body without picture 30°N-DTT-7S Scale:1/5 L×W×H :970mm x 525mm x 340mm Wheel track : 610mm Wheelbase : 440 (F) / 450mm(R) N.W.:17.3kg G.W.:25.3kg Max.Speed:80km/h Remote control:BER2.4GHZ way remote control (with information return) Carburettor : Walbro997 High Speed Carburettor Spark plug:Torch CMR7H particular spark plug Crankshaft:Taiwan OEM balanced crankshaft Engine:29cc 4 bolt gasoline engines (German technology) Ex...


 • Emri: DTT-7S
 • Scale: 1/5
 • Dimension: 970mm x 525mm x 340mm
 • Engine: 38cc CNC
 • Wheel udhë: 610mm
 • Wheelbase: 440 (F) / 450mm (R)
 • Mënyra Drive: katër-wheel drive
 • Ngjyra Komponenti: e zezë, e kuqe, blu
 • Shell ngjyra: të zezë, blu, portokalli, e kuqe, të bardhë
 • detaje të produktit

  Produkt Tags

  Shell ngjyra ishte nga të aksioneve, tani ne vetëm mund të dorëzojë trupin madh përkul pa foto

  IMG_1642

  30 ° N- DTT -7S
  shkallës: 1/5
  970mm x 525mm x 340mm: L x W x H
  shteg rrota: 610mm
  Wheelbase: 440 (F) / 450mm (R)
  N.W.:17.3kg
  G.W.:25.3kg
  Max.Speed: 80 km / h
  Remote control:BER2.4GHZ way remote control (with information return)
  karburator: Walbro997 High Speed karburator
  kandele: Torch CMR7H veçanti kandele
  Crankshaft: Taiwan OEM balancuar bosht me gunga
  Engine:29cc 4 bolt gasoline engines (German technology)
  shter: bull shter tub heshtin (optional shter bull zërit bum Edition)
  kapacitetin e rezervuar karburanti: 800cc
  raport përzierje Karburanti: 25: 1
  Drive mode: Katër-wheel drive
  Tires: 185x75mm All-terrain tires track
  Transmetimit: CVD bosht dhe CVD bosht
  Brake Lloji: disk Shaft dyfishtë
  ndihmës: 60kg ndihmës tension të lartë (vavul, drejtues)
  sistem Fikje: përparme 7mm rregullueshëm dhe të pasme hidraulike amortizues
  mbështetje Fikje: 5mm 7075T6 lartë-forcë hapësirës alumini i derdhur aliazh
  shasi: 7075T6 lartë-forcë aliazh hapësirës alumin CNC një hap i derdhur pllakën e madhe
  roll kafaz: lehtë për të çmontimit ro super-të ashpra najloni ll kafaz
  shell Car: body big përkul (pa pikturë, një vit garanci)
  Tire border: gomave mbyllur forcimin e kufirit
  Nut Wheel: Wheel Nut upgraded version mbyllur
  mbështetje Centre: CNC rreth mbështetjes qendrës
  Dallimi Marshi: mbyllur kuti e shpejtësisë CNC
  Main reduction Gear ratio : 19:58

  Package Size:1060mmm x 480mm x 560mm 

  IMG_1339 IMG_1415 IMG_1380 IMG_1466 IMG_1363 IMG_1371 IMG_1372 IMG_1370 IMG_1375 IMG_1403 IMG_1399 IMG_1402 IMG_1405 IMG_1404

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree